خط مشی

فراورده‌هاي لبني گلا آمل شعار« كيفيت گلا را كنترل كنيم » را با آگاهي كامل انتخاب و آن را به تامين‌كنندگان، همكاران و مشتريان خود اعلام نموده است . اين شعار يعني :

دعوت از تمامي تامين كنندگان مواد اوليه به مشاركت در تامين مواد اوليه مرغوب با رعايت استانداردها .
دعوت از تمامي نيروهاي انساني گلا به مشاركت در توليد محصول سالم و بهداشتي با رعايت استانداردها و مطلوب مشتري .
دعوت از تمامي عوامل توزيع به مشاركت در رساندن سالم محصول به مصرف كنندگان نهايي .
دعوت از مصرف كنندگان به مشاركت در نظارت دائمي و مستمر بر محصولات گلا.
اعتقاد راسخ داریم کیفیت گلا نباید فدای کمیت آن گردد .
اعتقاد راسخ داريم كه ارتقاي كيفيت محصول به رعايت دايمي بهداشت و ارتقاي بي‌وقفه آن در همة سطوح فرايند تامين مواد اوليه ، توليد و توزيع وابسته است .
اعتقاد راسخ داريم که با توليد محصول مرغوب با تکنولوژی و دانش روز ، علاوه بر تامين رضايت مصرف‌کننده در داخل ، مي‌توانيم به عرضة آن در خارج از كشور ، اميدوار باشيم .
اعتقاد راسخ داريم حفاظت از كرة زمين وظيفة همة نسل‌ها است ، لذا گلا مصمم است با تمامي توان خود در حفاظت از محيط زيست كوشا باشد و از آلودگی آن پیشگیری کند .
اعتقاد راسخ داریم که پیروی از قوانین و مقررات ، گلا را در ارائه محصول بهتر یاری کرده و بستر بهبود مستمر را فراهم می‌کند .
اعتقاد راسخ داریم که نیروی انسانی در تولید و ارتقای کمی و کیفی محصولات نقش حیاتی دارد ؛ لذا با کاهش ریسک ایمنی و افزایش سطح بهداشت کارکنان همراه با آموزش مؤثر ، می‌توان به رضایت تمامی همکاران گلا افزود .
گلا براي‌دستيابي به اهداف بالا اقدام به استقرار سيستم مديريت كيفيت (ISO 9001/2000) و سيستم تجزيه و تحليل خطر و كنترل نقاط بحراني (HACCP) و OHSAS و 14001 می‌نماید. سيستم‌هاي ياد شده متناسب با خط مشي در جلساتي توسط مديريت بازنگري مي‌گردد .

همکاری در گلا

به رویاهایی که واقعیت می یابند ارج می نهیم.

جهت تکمیل فرم همکاری کلیک نمایید.