درباره ما

«لبنیات گلا آمل» در اردیبهشت 1381 با راه‌اندازی خط تولید پنیر UF با تکنولوژی دانمارکی، فعالیت خود را آغاز کرد و به تدریج موفق به راه‌اندازی خطوط تولید شیر، پنیر خامه ای، پنیر لاکتیکی، ماست، دوغ، و انواع مختلف پودر بر پایه شیر و آب پنیر شده است.
پس از سال ها تجربه در تولید پودر شیر خشک، پودر پروتئین، پودر پرمیت و… اکنون گـلا آماده ارائه پودرهـایی متناسب با نیاز مشتری برای تولید ماست، پنیر های خامه ای و نیز پنیر UF است.
گلا از نخستین تولیدکننده‌های پنیر و دوغ پروبیوتیک و ماست به روش UF است.
گلا سال 1383 خط تولید ظروف مصرفی گلا با تکنولوژی ILLIG آلمان به نام «بهین ظرف» راه اندازی کرد.
در همان سال موفـق به استقرار سیستم مــدیریتی ISO: 9001-2000 و HACCP شد و در سال 1388 هم سیستم مـدیریتی 18001 و ISO: 14001 را مستقر کرد.
گلا دارنده گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ورژن Iso9001 – Iso22000 – Iso45001 – Iso14000 و HACCP است.
گلا در کارنامه خود داشتن گواهی سیب سلامت برای 4 محصول، کسب لوح برتر به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی کشور به انتـخاب معاونت غـذا و داروی ایـران و در سـال‌های پیاپـی به عنوان واحد نمــونه به انتخاب موسسه استانـدارد استان مـازندران را دارد.محصولات گلا تا کنون به کشور های آذربایجان، گرجستان، عراق، ترکمنستان، پاکستان، قزاقستان، افغانستان و… صادر شده است. گلا اولین صادر کننده ایرانی است که توانست محصولات لبنی خود را به ژاپن صادر کند.

نمایندگی های گلا

ما با به‌کارگیری افراد متخصص و با تجربه، تیم‌ها قدرتمند اجرایی را تشکیل می‌دهیم و با مشارکت دادن کلیه اعضا در سیاست‌گذاری‌ها، احساس مسئولیت‌پذیری را در آن‌ها تقویت می‌کنیم.

برندهای معتبری که محصولات گلا را کنترل کرده اند

در بخش زیر بخشی از این برند ها را مشاهده می نمایید